Elimi Bırakma’da işler karışıyor

225

Pazar akşamlarının TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve vazgeçilmez dizilerinden biri olan Elimi Bırakma 49 bölümü ile ekranlara geliyor. Peki Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümde neler olacak.

Kimse Feride hanımı ikna edemiyor…

Feride hanım boşanma evraklarını tesadüfen görünce artık her şeyden şüphelenmeye başlar. Serap ne söylerse söylesin Feride’yi ikna edemez. Artık Feride kendince bir karar alır ve artık kimseyi dinlemeyecek ve kimseye de soru sormayacaktır. Serap paniğe düşerek Azra’nın hamile olduğunu ağzından kaçırır.

Cenk ve Azra hamilelik oyunu içinde!

Azra ve Cenk istemeyerek de olsa bir parçası oldukları bir oyunun içine girmişlerdir. Hamilelik yalanı ya ipleri kopartacak veya onları bir araya getirecektir. Bu olayları kısa süre içinde Sumru ve Barış duyarlar. Sumru hemen harekete geçme kararı alırken Cenk ise Sumru’yu durdurmak için bir plan yapar.

Tüm bunlar yaşanırken Şirin evde herkesi şoke edecek bir şey bulur. Şirin’in bulduğu şey Feride’nin sonunu getireceği gibi büyük bir karar vermesine sebep olacak bir duruma getirir. Vereceği kararı uzun uzun düşünürken, bir yandan Sumru ve Barış, diğer yandan Azra ve Cenk ne yapacaklarını, nasıl hareket edeceklerini bilmemenin çaresizliği ile mücadele ederlerken bu yaşanan gelişmeler en çok kime yarayacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.