Jessica Lopes, Chelsea şampiyon olursa soyunacak

394

İngiltere Premier Ligi’nde oynayan Chelsea kulübünün en ateşli taraftarı olarak bilinen ünlü model Jessica Lopes, tuttuğu takımın şampiyon olması halinde tamamen soyunacağını söyledi.

Geçtiğimiz ay Meksika’daki “En İyi Kalça Yarışması”nda İngiltere’yi temsil eden ve yarışmada üçüncülük elde eden, Chelsea’nin en ateşli taraftarı olarak bilinen model Jessica Lopes, bu açıklaması ile kulüp taraftarları heyecanlandırdı. Ünlü model, takımı bu yıl şampiyon olursa tamamen soyunma sözü verdi.

Brezilya asıllı olan ve halatını dört yıldır İngiltere’de sürdüren ünlü model, Chelsea’nin tüm maçlarını yakından takip ettiğini, takımının başarı elde etmesi için her şeyi yapabileceğini söyledi. Lopes, takımı için soyunmaktan kaçınmayacağını da açıkladı.

Jessica Lopes, takımının kadrosunun ve hocasının çok iyi olduğunu ifade ederek, en fazla etkilendiği futbolcunun ise Norveçli forvet Teemu Pukki olduğunu ifade etti.

Model Jessica Lopes, 2015 yılında yumurtalık kanserine yakalanmış ve hastalığı yenmişti. Hatta ünlü model, o dönemlerde dramatik bir fotoğraf çekimi için başını bile tıraş etmişti.

Kanseri yenmesinin ardından Lopes mankenlik kariyerine devam edebilmek için Londra’ya taşınmıştı.

2015 yılında İngiltere’de yaşamaya başlayan Jessica Lopes, sıkı ve ateşli bir Chelsea taraftarı olarak biliniyor.

Takımının tüm maçlarına katılan ve sürekli tezahürat yapan Jessica Lopes, Brezilya’da “Kongonhas’ın Çıplak Hottie’si” lakabı ile anılmaya başladı. Lopes, Brezilya’da da ünlendi ve sık sık ülkesine seyahat edip tatil yapıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.