Kalk Gidelim’de sırlar ortaya dökülmeye başlanıyor

76

TRT 1 ekranlarında her bölümü merakla beklenen aile hikayesi ile komedi unsurlarını bir arada bulunduran, seyircisine kahkaha dolu anlar yaşatan “Kalk Gidelim”  5 Ekim Cumartesi günü 80. Bölümüyle ekranlara geliyor.

Sevilen dizi Kalk Gidelim’in 80. bölümünde neler olacak:

Sevda sırrını kime açıklayacak?

Sevda herkesten gizli bir şekilde bir sırrı daha fazla tutamaz ve bu sırrı Seyfettin’e itiraf etmeye karar verir. Ama bu itirafı duyduktan sonra Seyfettin’in takınacağı tavır ciddi bir merak konusudur. Sevda’nın itirafları sonrasında Seyfettin, nasıl bir cevap verecektir?

Mustafa Ali’nin İstanbul’a dönmesi neleri değiştirecektir?

Nurcan ile Mustafa Ali ile arasında ilginç bir gelişme yaşanır. Nurcan meyvelerini Meryem’in deposunda sakladığı için, Mustafa Ali’ye bilmediği bir işi yapmaması gerektiğini söyleyerek çıkışır . Mustafa Ali de Nurcan’ın tatlıcılığı bilmediği halde tatlıcılığa başlamasını dem vurunca aralarında ciddi bir iddialaşma başlar. Mustafa Ali, kurutma cihazları alarak kuru meyve işine şimdi daha bir dört elle sarılmak isterken önüne geçmişten gelen bir engel çıkar. Mustafa bu engelleri aşmak ve işlerini halletmek için İstanbul’a dönmeyi mi düşünür?

Gönül almak için destek alıyor?

Şakir’in üzerine çok gittiğinin farkında olan Dudu, Şakir’in gönlünü almak için bir sürü yol denerken bu gönül alma olayı o kadar kolay olmayacaktır. Şakir ile Dudu’nun barışması için, Dudu’ya hiç ummadığı bir kişi yardım edecektir.

Yakında düğün mü var?

İşler bir anda sarpa sarar ve İsrafil ile Yıldız kendilerini bir anda evlilik yolunda bulurlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.