Eskişehir’den Şebnem Ferah geçti

169

Bu yıl dördüncüsü Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım organizasyonuyla 26-29 Eylül tarihleri arasında Eskişehir Mola Tesisleri’nde gerçekleşen Milyonfest’te, Şebnem Ferah verdiği konserle Cumartesi gecesinin kapanışı gerçekleştirdi.
Milyonfest Festivali katılımcılarına sunduğu renkli görüntüleriyle eğlenceli dakikalar yaşatırken bu yaz bir çok festivalde sahne alan Türk rock müziğinin efsane isimlerinden biri olan Şebnem Ferah Eskişehir’de verdiği konserle kendisini izlemeye gelen 25 bi müziksevere coşku dolu ve unutulmaz bir gece yaşattı.
Şebnem Ferah çıkardığı ilk albümü olan “Kadın”’dan itibaren sadece yorumcu kimliği ile değil aynı zamanda besteci, söz yazarı kimliği ile de Türk müzik tarihinde önemli bir yer edinmiş, konserlerinde sergilediği muhteşem performansları ve yüksek enerjisini yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını seyircileri ile adeta bir koro şeklinde söyleyerek bu konserinde de festivale gelen katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmayı başardı.
Festivalin başlamasına 1 gün kala 20 bin bilet satılmış olmasına rağmen iptal edilen daha sonra mahkeme kararı ile festivalin yapılmasına karar verilen Milyonfest’in üçüncü günü sahne alan Şebnem Ferah “ Festivaller önemli ve kıymetlidir. Biz bu festivaller sayesinde bir çok müzikseverlerle ve hayranlarımızla buluşuyoruz” dedi. Şebnem Ferah konserinde dillerden düşmeyen adeta pelesenk olan “Çakıl Taşları” adlı şarkısı ile başlarken, konserine yine en çok dinlenen Şebnem Ferah şarkıları olan “Başka Bir Yol Var” ve “Küllerinden” şarkıları ile konserin hız vermeden devam etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.