Elimi Bırakma’da işler karışıyor

253

TRT 1 ekranlarında yayınlanan her hafta yeni bölümleri ile nefesleri kesen Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi “Elimi Bırakma”, heyecan dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor.

Pazar gecesi ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Elimi Bırakma dizisi he geçen gün daha geniş bir kitle tarafından takip edilmeye devam ediyor

Peki, merakla beklenen dizinin yeni bölümünde neler olacak:

Cenk sevdiği kadının için fedakarlıklar yaparak onun mutluluğu için çabalamaya devam ederken bir yandan da ondan uzak olmasının acısını çeker. Özlemleri daha da artmaya başlaması Cenk için acı verici olmaya başlar.

Barış, Azra’nın aldığı yeni karar sonrasında pek hoşnut olmaz. Kendi hayatını Azra’nın hayatındaki yerini tekrar düşünmeye başladığı sırada ummadık bir anda Cenk ile karşı karşıya kalır.

Olan biteni anlamaya çalışan Feride hanımda beklenmedik bir tesadüf sonrası Sumru ile baş başa kalır. Feride hanım anladıklarından yola çıkarak Sumru ile bir tartışma içine girecek mi? Bir gecede sahip olduğu her şeyi kaybeden Cenk ve Azra’nın hayatlarının bir anda kesişmesini anlatan dizinin yönetmenliğimi Mücahit Akyoldaş ve Hakan İnan yaparken dizinin senaryosunu da Rahşan Çiğdem İnan’ın kaleme aldı

Aile bağlarının önemini izleyenlere bir kez daha hatırlatan ekranlerın sevilen dizisi Elimi Bırakma adlı dizinin başrollerini Alp Navruz, Alina Boz, Seray Gözler, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.