Şampiyon’da Güneş babasından ayrılacak mı?

170

Perşembe gününün en çok izlenen dizilerinden birisi olan TRT 1’in yeni dizisi “Şampiyon” 26 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Eski bir boksör olan Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş için tedavisi için ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”un üçüncü bölümünde neler olacak:

Fırat’ın kararı ne olacak?

Güneş’in devlet korunmasına alınması için Suna’nın başvurusuyla Fırat zor anlar yaşayacaktır. Fırat ve oğlunun yaşam koşullarını denetlemek için gelen sosyal hizmetler yetkilileri ve polisler salona geldiklerinde Fırat’ın elinde bir silahla Kerem ile boğuşmasına tanık olurken Güneş’in kilitlendiği odadan bağırmasının duyulması baba-oğul için içinden çıkılmaz bir hal almasına neden olur.

Fırat tüm şartları zorlamaya karar verir

Oğlundan hiç bir şekilde ayrılmak istemeyen Fırat için zaman artık aleyhine işlemeye başlar. Oğlu Güneş’e iyi bir hayat yaşatacağını ispatlamak zorunda kalan’ın acil olarak paraya ihtiyacı vardır. Paraya acil ihtiyacı olan Fırat Kado’nun yönlendirmesi ile yasadışı dövüşlere katılmayı kabul ederken, Tansel, Fırat’a kötü bir sürpriz hazırlamaktadır.

Kirli oyunlar

Suna içinde vicdani kararsızlık yaşamaktadır. Bir baba ve oğlunu ayırmakla, küçük bir çocuğun daha iyi bir gelecek yaşaması için babasından ayrılmasının daha iyi olacağını düşünerek yaşadığı kararsızlığa rağmen, Tansel’in oyunlarından haberdar değildir. Tansel, Suna’nın telkin ve baskıları sonucunda Kerem’i bokstan uzaklaştırma kararı alırken, Kerem bokstan vazgeçmeyecektir. Kerem hiç kimsenin beklemediği bir anda bir hamla yapar ve…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.