Benim Adım Melek başlıyor

221

Çarşamba günleri Sen Anlat Karadeniz, Kuzgun, Afilli Aşk ve Yemin adlı dizilerde reyting yarışına çıkacak olan “Benim Adım Melek” adlı dizinin alacağı reytingle şimdiden merak ediliyor.

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olan ve TRT 1 ekranlarının merakla beklenen “Benim Adım Melek” güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla heyecan ve duygu dolu serüvenine başlıyor.

Dizinin yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, Cem Akyoldaş’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı “Benim Adım Melek” adlı dizi ilk bölümüyle 25 Eylül Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak.

Anneliğin büyüklüğünü, hayatın tüm zorluklarına rağmen hayat ile mücadele etmekten vazgeçmek yerine, çocukları için hayata daha da sıkı sarılmanın anlatıldığı Melek adlı dizinin ilk bölümü şöyle;

Evli ve üç çocuklu olan Melek yıllar öncesi ailesinden koparak Almanya’nın Berlin şehrine yerleşerek yaşamaya başlar. Bir sabah aldığı kötü bir haber tüm dünyasını alt üst edecektir. Aldığı kötü haber sonrası bir yandan evliliğini, bir yandan çocuklarını düşünerek zor bir karar vermek zorundadır. Yaşadığı tüm acılara rağmen çocuklarına daha iyi bir gelecek vermek için ayağa kalkmak zorundadır. Umutla çıktığı gurbet yolculuğunda geçmişin acıları ile tekrar yüzleşmiş ve yeni kuracağı hayatında onu bir çok büyük zorluklar bekliyordur.

Dizinin başrollerini; Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.