Elimi Bırakma’da boşanma yaşanacak mı?

147

TRT 1 ekranlarının Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi “Elimi Bırakma” da bu hafta yine solukları kesmeye devam edecek.
Azra her şeyle yüzleşme cesaretini kendisinde bularak İstanbul’a gelme kararı alır. İstanbul’da nasıl bir hayatın kendisini beklediğinden habersiz olan Azra bu kararından dolayı pişmanlık yaşayacak mı?  Eşi Cenk ile boşanarak arkasında geçmişe dair ne varsa bırakma kararını alır ama işler kendisinin düşündüğü gibi gitmez. Azra bir anda vicdanı ile yeni hayatı arasında kalır ve hangisini seçecektir. Azra hangi konularda vicdan azabı yaşıyor? Azra’nın eşinden ayrılmasından sadece eşi etkilenmeyecektir.
Azra’nın vereceği karar Cenk’i de etkileyecektir. Cenk hem babaannesinin sağlığını hem de Azra’yı korumak zorunda kalacaktır. Sumru kendi başına kurduğu başarılı hayatın keyfini sürerken en korktuğu şeyin başına geldiğinin farkında değildir. Sumru’nu korktuğu şey nedir?. Sumru da gitmekle, kalıp savaş vermek arasında bir karar vermek zorundadır.
Tüm bu soruların cevapları bu haftaki dizinin bölümünde ortaya çıkacak.
Her şeyini bir gecede kaybetmiş olan Azra ile aynı kaderi paylaşan Cenk’in hikayesinin anlatıldığı dizinin yönetmenliklerini Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş üstlenirken dizinin senaryosunu da Rahşan Çiğdem İnan kaleme aldı. Sevilen dizinin başrollerini ise Alina, Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert, Nihat Altınkaya ve Seray Gözler gibi ünlü isimler de başrolleri paylaşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.