Vuslat’ta hafıza kaybı oyunu devam ediyor

198

TRT 1 ekranlarında imkansız bir aşk yolculuğunu anlatan Vuslat” dizisi, 23 Eylül Pazartesi akşamı yirmi ikinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Geçtiğimiz sezonun TRT 1’in iddialı dizilerinden biri olan Vuslat’ın bu haftaki bölümünde neler olacak.

Aziz, hafıza kaybı oyununa devam ediyor…

Tahsin ve Nehir’in çevirdiği dolapları ortaya çıkarmak için Aziz, hafıza kaybı numarasını yapmaya ve Tahsin ile Nehir hakkında bilgi toplamaya devam ederken Aziz’in kendisini hatırlamamasını ve Aziz ile Nehir’in nişanlanmasını onu çok etkiler ve bu yaşananlara inanmak istemez. Feride Aziz’in hiç bu kadar ileri gideceğini hayal etmezken yaşadığı hayal kırıklıklarından kurtulmak için manevi babası Salih Feride’nin imdadına yetişir.

Sultan, ertelediği acılarını yaşıyor…

Sultan, arka arkaya yaşadığı acıları mecburiyetten sürekli olarak ertelemek zorunda kalmıştır. Annesinin acısını ötelerken Aziz’in uyanması annesinin acısını tekrar gün yüzüne çıkartır.

Nehir, yeni planlar peşinde!

Feride için Holdingde de işler iyi gitmez. Hazırladığı yeni koleksiyonun başka bir firmaya gitmesi umduğundan daha çok karıştırırken çözüm için her yolları deneyen Feride’yi şimdi de Nehir’in yeni hazırladığı planı beklemektedir.

Fırat, Tahsin ve Kerem arasında sıkışıyor…

Fırat cezaevinden yeni çıkmış olmasına rağmen kendisini bir anda parmaklıkları olmayan daha büyük bir hapishanede bulur. Fırat’ın tek çıkışı vardır o da bu olayları çözmektir. Fırat, Tahsin ve Kerem arasında sıkışıp kalır ve bundan kurtulmanın yollarını ararken Tahsin, Fırat’a şantaj yaparak onu maşa gibi kullanıp mahalle için düşündüğü şeyleri gerçekleştirmek için kullanmaya başladır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.