Kalk Gidelim’de kadınların kilo isyanı

261

TRT 1 ekranlarında usta oyuncu kadrosu ile büyük ilgiyle izlenilen, aile komedi dizisi ‘Kalk Gidelim’ de bu hafta kadınlar kilolarına isyan ediyor.

 

Yönetmenliğini Özgür Park’ın yaptığı, Baykut Badem, Hazan Toma, Oktay Berber ve Güliz Kucur’un senaryosunu yazdığı dizide Erkan Sever, Mehtap Bayri, Ufuk Özkan, Ece Aydemir, Ayça Varlıer, Kerim Yağcı, Sena Çakır, Can Kıran, Burak Diri, Öznur Ön, Alıcan Okumuş, Sena Çakır gibi geniş bir oyuncu kadrosunu barındırıyor.

 

Her bölümünde izleyenlerini kahkahaya boğan Kalk Gidelim adlı dizinin bu haftaki bölümünde Behice ablası Meryem’den önce, Seyfettin ve  Mustafa Ali’yi, Hacı Hüseyin’in talimatıyla alır. Bunu duyan Meryem sinirlenir ve soluğu Hacı Hüseyin’in evinde alır ama ummadığı bir durumla karşı karşıya kalır. Meryem’in öz kardeşinin köye gelmesi herkesi şaşırtır. Köyde yaşayan herkes Meryem’in gerçekten öz kardeşi mi diye dedikodulara başlar. Dal ailesi kendi evleri ile Behice’nin evi arasındaki bağı merak ederken, Hacı Hüseyin en sonunda evlerini nasıl geri aldığını herkese anlatır.

 

Mustafa Ali’nin meyvelerinin Meryem’in soğuk hava deposunda bastığını öğrenen Nurcan, Mustafa Ali’ye kendince cephe almaya karar verir. Seyfettin çevresindeki kadınlara kiloları için göndermeler yapınca evdeki bitin kadınlar zayıflamak için ciddi bir şekilde rejime başlarlar. Bu durum evdeki erkekleri etkilese de onların buldukları çözüm evdeki kadınları çılgına çevirmeye yetecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.