İzmir Fuar’ında Serkan Kaya coşkusu

198

Bu yıl 88.’incisi gerçekleştirilen İzmir Enternasyonel Fuarı’nın kapanış konserini Arabesk müziğin son dönemlerde en çok konuşulan ismi Serkan Kaya yaptı.  Serkan Kaya’nın konserine 70 bin civarında müziksever ve hayranı izlerken konserde büyük izdihamlar yaşandı. Serkan Kaya geçmişten günümüze sevile bir çok şarkıyı seslendirirken İzmirlilere unutamayacakları bir gece yaşattı.
Serkan Kaya dillere pelesenk olan Kalakaldım, Mesele, Tarifi Zor ve Zor Bela şarkılarını kendisini izlemeye gelen 70 bin kişi ile adeta bir koro edası ile söylerken “İzmir’e çok sık geldiğini ve çok sevdiğini” belirtirken sahnede sempatik tavırları ile İzmirli müzikseverlerin gönüllerini bir kez daha feth etti.
Serkan Kaya’nın sahnede İzmirli hayranları ile halay çekmesi gecenin en renkli görüntülerini oluştururken konsere bayan izleyicilerin daha yoğun ilgi gösterdiği gözlerden kaçmadı.
Konseri boyunca yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Serkan Kaya “İzmir’i ve İzmir insanını farklı seviyorum. Bu şehrin havası, suyu, insanı bir farklı. Yıllar önce gazetelerde İzmir fuarı ile ilgili haberler okurken imrenirdim. Bir gün burada da bende sahne alabilecek miyim? O gün benim için bir rüya olan şey bugün gerçeğe döndü. Şimdi burada sizlerle beraber sahnedeyim ve bir rüyamı gerçekleştirerek İzmir Enternasyonel Fuarı’ında sahne almaktan dolayı çok büyük mutluluk duyuyorum. Umarım önümüzdeki yılda burada sizlerle beraber olur ve yine güzel bir konsere beraber imza atarız” dedi.
Serkan Kaya konserini seyircilerinin yoğun alkışı ve tezahüratları altında bitirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.