Elimi Bırakma’da sürprizlerle dolu bir hafta

410

TRT 1 ekranlarında büyük bir merakla izlenen vazgeçilmez dizisi “Elimi Bırakma” heyecan dolu bir bölümle kaldığı yerden devam edecek.

Merakla beklenen dizinin 45. Bölümünde; Cenk ve Azra uzun bir aradan sonra yeniden karşılaşmanın şaşkınlığı ve şoku  içindeyken, ikinci bir şoku da Feride’nin başına gelenleri öğrendiklerinde yaşarlar. Cenk ve Azra artık hayatlarını değiştirecek bir kararın eşiğindedir. Barış’ın Azra’ya yaptığı sürpriz teklif ortalığı daha da karıştırmaya yetecektir.

Bu bölümde Feride Çelen’in başına ne geldiğini ve Cenk ile Azra’nın nasıl bir karar vereceğini ve Barış’ın Azra’ya yaptığı sürpriz teklifi öğreneceğiz.

“Elimi Bırakma” adlı dizide ellerindeki tüm değerleri bir anda kaybeden Azra ile aynı kaderi paylaşan Cenk’in hikayesini anlatan dizinin yapımcılığını Üs yapım üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş otururlarken dizinin senaryosunu da Rahşan Çiğdem İnan yazdı. Elimi Bırakma adlı dizinin başrollerinde ise Dolunay Soysert, Alina Boz, Nihat Altınkaya, Alp Nevruz, Seray Sözler gibi oyuncular üstlendiler.

Elimi Bırakma dizisinde geçmiş bölümlerde yaşanan entrikalar, yeni bölümlerde tekrar yaşanacak mı?  Cenk ve Azra’nın bir gecede kaybettikleri tüm geçmişleri gözlerinde tekrar canlanacak ve kendilerine bu kötülüğü yaşatanlara karşı beraber bir işbirliğine gidecekler mi? Barış, Azra’dan ne istiyor? Feride Çelen neden devamlı olarak sorunlarla karşılaşıyor?

Yeni sezonda bir çok sorunun cevabı yavaş yavaş ortaya çıkarken seyircileri de heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir sezon bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.