Vuslat’ta taşlar yerinden oynayacak

207

TRT 1’in bu sezon merakla beklenen dizisi Vuslat 16 Eylül Pazartesi akşamı ikinci sezon yirmi birinci bölümüyle ekranlara geri dönüyor.

Vuslat aile geçmişlerinin gölgesinde hayatları bir anda kesişen Aziz ve Feride’nin aşkını etkileyici bir dille anlatırken izleyicileri ekranlara kitlemişti.

Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı, senaryosunu Betül Yağsağan’ın üstlendiği dizide Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür; Ümit Kantarcılar gibi oyunular da başrolleri üstlenmişti.

Vuslatın ikinci sezonun ilk bölümünde Aziz gittiği Visel’de ölümle karşı karşıya kalır. Feride ve Aziz yine sürpriz bir şekilde bir araya geleceklerdir ama Aziz gemileri yakmak isterken, Feride’den beklenmedik bir davetiye alır.

Kerem’in vurulması, Feride ve Aziz’in zehirlendiği Tahsin’de polislerle burun buruna gelirken yaşanan olayların sabahında her iki ailede ağır kayıplar verir. Artık iki aile arasındaki sır dolu geçmiş artık yavaş yavaş ortaya çıkacak ve gizli kalmayacaktır.

Holdingdeki dengelerin değişmemesi için Sultan holdingin başına geçer. Ailesinin soyadını taşıdığı için yaşından erken büyümek zorunda kalan Sultan’ın arkasında perde arkasında Nehir aslında şirketin tek patronudur. Holding’de Feride’den kurtulmak istemesine rağmen şartlar gereği Feride ile çalışmak zorunda kalmıştır.

Öte yandan Kerem geçmişine dair ipuçları armaya devam ederken edindiği her bilgi sayesinde geçmişine daha da yakınlaşmaya başlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.