Kalk Gidelim’de bu hafta büyük bir yarış var

436

TRT 1 ekranlarında ciddi oyuncu kadrosuyla bir aile komedisi olarak büyük bir beğeni ile izlenen ‘Kalk Gidelim’ de bu hafta Seyfettin ve Mustafa Ali ev gerçeğinin peşine düşüyorlar.

Dal ailesi, evde  ve köylerinde her türlü işler dönerken Hüseyin’in evlerini nasıl geri aldığını merak ederler. Olayların üstünden 1 yıl geçmiş olmasına rağmen Hatice Ana’ya bile söylememiştir ve Hatice Ana’ya kendisine vakti gelince söyleyerek geçiştirmişken, Hacı Hüseyin bir gün elinde telefonla gelir ve telefonla görüştükten sonra evi nasıl geri aldığımı anlatacağım ama size verdiğim adresteki kızı buraya getirmeniz şart diyerek bu görevi Mustafa Ali ile Seyfettin’e verir.

Şakir Mustafa Ali ve Seyfettin’le beraber bu göreve gitmek ister. Seyfettin karşı çıkmalarına rağmen Hüseyin, Şakir’i de onların yanına katar. Dal ailesi evle bu kızın ne ilgisi olduğunu düşünmeye başlarlar. Ve tüm hayatlarının kolaylaşması için kızla ilgili planlar yapmaya başlar.

Badegül’den kız kardeşinin adresini Meryem Sadık ve Ahmet ile kardeşini almak için yola çıkar. Ercan, Efe’den akıl aldıkça bu yolculuğun maceraya dönüşmesi kaçınılmaz olur. Kıza önce kim ulaşacaktır ve Dal ailesi ev gerçeğini öğrenebilecek midir?

 

Üçüncü sezonuna iyi bir giriş yapan Kalk Gidelim adlı dizide Mehtap Bayri, Ufuk Özcan, Ayça Varlıer ve Erkan Sever gibi oyuncular başrollerde yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.