Ellerimi Bırakma ikinci sezonun startını veriyor

68

Her bölümü ile milyonları TRT 1 ekranlarına kilitleyen “Elimi Bırakma” adlı dizide aksiyon ve heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Üs Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Hakan İnan’ın yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan’ın kaleme aldığı dizi Pazar günlerinin en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

Yeni sezon ilk bölümünde Cenk ve Azra’nın mutluluğunu kabusa çeviren gerçekler onları derinden yarar. Cenk ani aldığı bir kararla hem Azra hem Çelen ailesi için yeni bir dönem başlayacaktır. Ayağa yeniden kalkan Azra hayatın kendisine hazırladığı sürprizler karşısında çok bocalayacaktır.

Dizide başlıca rolleri Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert, Ebru Aykaç, Cemre Gümeli, Ertuğrul Postoğlu, Burak Tamdoğan gibi isimler yer almakta.

Dizinin ilk sezonunda Amerika’da okuyan büyük bir yemek fabrikasının oğlu olan Cenk ile yine Amerika’da aşçılık eğitimi alan Azra’nın yolları aynı uçakla Türkiye döndüklerinde bavullarının karışması ile yolları kesişir. İlk bakışta birbirleri ile ilk görüşte aşk denilen bir kıvılcım yaşanması üzerine Azra ve Cenk çıkmaya başlarlar. Aralarında ki arkadaşlık aşka döner. Birbirleri ile aşk yaşayan ikilinin hayatı bir anda  Cenk’in babaannesinin bir tesadüf sonucu torununu Azra ‘yı görerek onları birbirine yakıştırarak evlendirme çabasına aileler de olumlu yaklaşınca Cenk ve Azra’nın yolları tamamen kesişir. İlk sezonun son bölümlerinde çift üzerinde karabulutlar dolaşmaya başlamıştı ve yeni sezonda bu karabulutların üzerinden gelme çabaları ekranlara yansımaya devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.