Tozkoparan dizisinde bu hafta neler oluyor?

333

Çocukların ve ailelerin birlikte büyük keyif alarak TRT 1 ekranlarında izlediği Tozkoparan, heyecan dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor.

 

Tozkoparan’ın otuz üçüncü bölümü, 2 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’da yayınlanacak.

 

Tozkoparan’ın 33. bölümünde neler olacak;

Sedef, Mete’yi Kasabadan Götürme Kararı Alıyor.

Salih, Cihan ve Mavi Ay cephesinde hiç hesapta yokken Sedef’in aniden eve gelmesi, herkesin bir anda tüm planlarını bozmuştur. Sedef’in kendi evlerinin bahçesinde yaşananlara şahit oldukları şeyler hakkında Cihan’dan bir cevap beklese de Cihan bu konuda Sedef’in beklentilerine cevap veremez. Yaşanan olaylardan sonra kasabanın oğluna zarar vereceğini düşünen Sedef kasabadan ayrılmayı düşünmek durumunda kalır.

Kasabadan kim ayrılıyor?

Mavi Ay, Sedef’in kasabadan ayrılama kararın değiştirmek için  kolları sıvayacaktır. Mavi Ay, Sedef’in kararını değiştirmek için tüm kasaba halkının desteğini arkasına almak için hamleler yapar. Mete’nin kasabada kalması onlar için çok önemlidir ve bu konuda annesi Sedef’i ikna etmeleri gerekmektedir ama Sedef kolay kolay ikna olmayacaktır.

Gamze’yi elinden kaçıran Celal aynı zamanda Gamze’ye kimlerin yardım ettiğini çözmeye çalışırken, Gamze’de Celal’den korkmadığını ve yüzleşecek kadar cesur olduğunu gösterecektir. Gamze’nin tek bir amacı vardır, o da oğlu Sinan’ı korumaktır.

Mavi Ay gecesi yaklaşırken Mete’nin kasabadan gidiyor oluşu ,en iyi okçu yarışmasında arkadaşlarını da yalnız bırakması anlamına gelmektedir. Mavi Ay karşısında Karayel belki de ilk defa en iyi okçu zaferini ilan etmek üzeredir. Mete yine arkadaşlarının yanında mı olacaktır yoksa kasabayı terk mi edecektir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.