Serdar Ortaç’tan beklenen açıklama

363

Sevilen sanatçı Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam verdiği Harbiye konserinde İrlandalı Chloe Loughnan’dan boşanmasıyla ilgili açıklama yaptı. Evliliği hususunda annesini dinlemediğini ve yaşadığı pişmanlığı anlatan başarılı popçu ‘Ne varsa bizde var. Annemi zamanında dinlemedim.’ itirafında bulunarak yaptığı açıklamayla annesinden adeta özür diledi.

Yirmi beş yıldır yaptığı besteleri ve sesiyle milyonların beğenisini toplayan Ortaç, Turkish Airlines Harbiye Açıkhava konserlerinde hayranlarıyla buluştu. Jean pantolon ve parlak taş detaylı tişörtü ile büyük beğeni toplayan çıkan sempatik popçu, yaklaşık beş bin kişiye şarkılarıyla muhteşem bir ziyafet verdi.

Konser esnasında Chloe Loughnan’dan boşanması ile ilgili de konuşan Ortaç, konser alanındaki hayranlarından birine “Ben, hayatımda boşandı diye alkışlananı ilk defa görüyorum. Siz ne yapıyorsunuz!” dedi.

Serdar Ortaç, “Ne varsa bizde var. Annemi zamanında dinlemedim. Çok haklıydın anne.” sözleriyle Chloe Loughnan ile boşanmasını aralarındaki kültür farkına bağladı.

Başarılı popçu, konser bitiminde gazetecilerin “Eski eşinizi ülkesine dönerken yolcu etmeye neden gitmediniz?” sorusuna cevaben şunları söyledi:

.“Şoförüm, kendisini havalimanına götürdü. Ben evde bile yoktum, konserden dönüyordum.”

Serdar Ortaç, 2014 yılında evlendiği Chloe Loughnan ile geçtiğimiz günlerde tek celsede boşanmıştı. Sürpriz boşanmaya Serdar Ortaç’ın annesi Nesrin Ortaç’tan da şöyle bir yorum gelmişti:

“Tabii ki üzgünüm ama oğluma destek olmalıyım. İkisi için de hayırlısı olsun. Çocukları olsaydı elbette daha çok üzülürdüm. Chloe; çok saygılı bir kızdı, ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Serdar’ın özel hayatına pek karışmam, beğendiği kız her zaman başımın tacıdır.”

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.