Diriliş Osman dizisine yeni katılan oyuncu kim?

213

Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Diriliş Osman dizisi izleyiciler tarafından dört gözle bekleniyor. Kısa bir süre sonra çekimlerine başlanacak Diriliş Osman dizisinde rol alacak oyuncular gün yüzüne çıkıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde yayınlanması planlanan Diriliş Osman’a birkaç yıldır ekranlarda rastlamadığımız ünlü bir isim katılıyor. Bakalım, Diriliş Osman’a dâhil olan oyuncu kimmiş...

Merakla beklenen Diriliş Osman dizisinin başrolünde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yer alacak. Özçivit, dizide ‘Osman Gazi’ karakterine hayat verecek.

Önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak Diriliş Osman’ın Eylül ayının sonunda veya Ekim ayının başlarında ekranlarda olması bekleniyor. Oyuncu kadrosuna dâhil olacak kimi isimler geçtiğimiz günlerde belirlenmişti.

Güçlü oyuncu kadrosuyla yayınlanacağı süre boyunca adından sıkça söz ettirmesi beklenen Diriliş Osman’da başarılı bir isim göreceğiz. Şimdi dizinin sürpriz ismini görelim…

Yeni sezona damga vuracak Diriliş Osman’da yakışıklı oyuncu Saruhan Hünel rol alacak.

Dizide Hünel’i Burak Özçivit’in sahnelerinde göreceğiz. Öyle görünüyor ki ikili, dizinin en çok beğenilen sahnelerini gözler önüne serecek.

Yaklaşık üç yıldır ekranlarda görmediğimiz Hünel, ünlü yapımcı Mehmet Bozdağ ile görüşmelerini sürdürüyor. Ünlü oyuncu, Bozdağ ile kısa bir süre sonra anlaşacak gibi.

1998 yılında ekranlara gelen Aynalı Tahir dizisinde canlandırdığı ‘Tilki Ekrem’ karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Saruhan Hünel 2013 yılında yayınlanan Karagül dizisindeki Kenan Güner rolüyle de büyük beğeni toplamıştı. Yakışıklı oyuncu, Karagül’den sonra setlere hiç uğramadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.