Naim Süleymanoğlu’nun en uzun yolculuğu

173

Bu yıl çekimlere başlanan ve yılın en ses getirecek filmlerinden biri olmaya aday olan Dijital Sanatlar Yapımevi’nin başladığı ilk proje olan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminden yeni teaser yayınlandı. Olimpiyatlarda üst üste üç kez altın madalya kazanan, bir çok dünya rekorunu halen elinde bulunduran Naim Süleymanoğlu yarıştığı tüm uluslararası müsabakada ay yıldızlı formamızı göndere çektirmişti.
Naim Süleymanoğlu canın adeta hiçe sayarak ailesinin, kendisinin ve Bulgaristan’da yaşayan tüm Türk soydaşlarımızın yaşadığı haksızlıkları dünyaya duyurmak için Avustralya’nın Melbourne şehrinden Londra’ya ardından Ankara’da bitirdiği özgürlük yarışı sonrası tıpkı kendisi gibi binlerce Bulgar Türklerinin de özgürlüğe doğru ilk adımları atmasına vesile olmuştu.
Bu nefesleri kesen özgürlük yolculuğu Süleymanoğlu’nun hayatının beyazperdeye aktarıldığı Cep Herkülü : Naim Süleymanoğlu filminin de son teaser konusu oldu. Yayınlanan son teaser da izleyicileri çok özel bir sürpriz bekliyor. İki yıl önce bu aylarda Trabzon’da terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Eren Bülbül’ün ismi, Naim Süleymanoğlu’nun anavatanına yaptığı tehlikeli yolculukta Naim Süleymanoğlu’na eşlik eden filo komutanının adı olarak geçiyor. Ayrıca dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say’ın bestelediği “İnsan İnsan” adlı şarkısı da bu duygusal anlara eşlik ediyor.
Cep Herkülü :Naim Süleymanoğlu filmi 25 Ekim vizyona girecek, ayrıca filmde  Türkçe Rap müziğin efsane isimlerinden Eyipo’nun Naim adlı şarkısı da kullanılacak. Türkiye’deki çekimleri biten Cep Herkülü : Naim Süleymanoğlu adlı filmin Bulgaristan’daki çekimleri de geçtiğimiz hafta sonu tamamlanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.