Simge “As Bayrakları” ile yaza damga vuracak

462

Son dönemin tavrı, tarzı ve şarkıları ile gündemden hiç düşmeyen ve adından her zaman söz ettirmesini bilen yaratıcı ve yenilikçi sanatçılarından biri olan Simge’nin yükselişi son hızla devam ediyor. Başarılı sanatçı sözü Onurr, müziği de Onurr ve kendisine ait olan “As Bayrakları” adlı yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Simge, ‘As Bayrakları’ yeni şarkısı ile iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor.

Yaptığı şarkılarla son yıllarda  milyonların müzikseverin kalbini fetheden ve müzik eleştirmenlerine göre Büyükler Ligi olarak adlandırılan “ Demet Akalın, Hande Yener, Gülşen” ile aynı kefeye konulan güzel ve başarılı sanatçı Simge  Prens & Prenses, Ben Bazen, Mış Mış, Ne Zamandır?, Öpücem, Aşkın Olayım, Yankı gibi şarkılarla dinlenme rekorları kırdıktan sonra yeni şarkısı “As Bayrakları” ile yeniden gündem yaratacak.

Sözü Onurr, müziği de kendisine ve Onurr ‘a ait olan, “As Bayrakları” adlı şarkının düzenlemesini Erhan Bayrak yaparken, yeniden dinlenme rekorları kırmaya hazırlanırken, yeni imajı ile hayranlarının sadece kulaklarının değil gözlerinin de pasını silmeyi hedefliyor. As Bayrakları adlı şarkının bideo klibi için kameraların karşısına geçen güzel sanatçı Simge’ye bu klibinde 15 dansçı eşlik ederken klibin yönetmenliğini de Seçkin Süngüç yaptı. As Bayrakları adlı şarkının video klibi bugün tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Simge yeni şarkısı “As Bayrakları”n duyurusunu sosyal medya hesabından “Pop Müzik bitti diyenlere gelsin şarkın. As as asa as Bayrakları Sus durdum ben çaylakları” notu ile paylaştı!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.