Tozkoparan’da büyük sürprizler yaşanacak

328

Sıra dışı ve macera dolu hikâyesiyle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan’ın otuz ikinci bölümü, 26 Ağustos Pazartesi günü saat 20.00’da yayınlanacak.

Peki, Tozkoparan’ın 32. bölümünde neler olacak;

Annesi ile Sinan’ın, karşılaşması beklenenden daha gergin anlara neden olur. Kendisini yıllardır anne figüründen mahrum bırakan annesin karşı Sinan’ın da söyleyeceği bir çift laf olacaktır. Celal ise Gamze’nin ortaya çıktığını öğrenince onun hakkında daha farklı planları olacaktır.

Celal ve Salih arasında yaşanan düello sonrasında aldığı emanet olan Nişangah taşını Salih ait olduğu yere, yani Mete’nin evinin bahçesine dikmek ister. Rivayetlerde işaret edilen çocuğun emanetlerle bu taşa yaptığı atış o çocuklara gidecekleri yolu gösterecektir. Kemankeş Ocağı’nda Salih, Mete’yi bu atış için hazırlarken sırada Sedef ve Yasemin’i yaşanacakları öğrenmemeleri Cihan onları evden uzaklaştırma planı yapar..

Azmi’den Sezgin’in sevgililer arasında yaşanan ilişkiler üzerine aldığı tavsiyeleri yaparken istemeden Nurgül ile arasını bozacak, sonrasında yaşanan sıkıntılı durumu toparlama gayretine girecektir.

Salih Hoca ile çalışan Mete’ye destek olmak için Mavi Ay harekete geçer. Yaptıkları çeşitli buluşları ile  özel gücü olmasa da her zaman Mete’nin arkasında olduğunu ispatlamak isterler. Ama bilmedikleri şey buldukları icadın nişangahı Metin’in evine götürürken işe yarayacağıdır.  Nişangah taşına atış yaparken Mete’yi beklenmedik bir gelişme beklemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.