Norveç prensesi Bodrum’da aşk tazeledi

136

Bodrum’a tatile gelen Norveç Prensesi Maertha Louise, nişanlısı Shaman Durek Bodrum’a adeta hayran kaldılar ve burada aşklarını tazelediler.

Rebis Bodrum Luxury Collection’da Dr.Ender Saraç’ın eşi Hay Sağlık Merkezi Benan Saraç’ın ev sahipliğinde düzenlenen özel davete Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya’nın kızı Prenses Maertha Louise, nişanlısı Shaman Durek ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’da katıldı. Bodrum Belediye Başkanı Aras davette Prenses Maertha Louise’e çiçek takdim ederken ayrıca Mustafa Kemal Atatürk’ün resmini ve  mandalinadan üretilen reçellerden de hediye etti.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK RESMİNE ÖZEL TEŞEKKÜR

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ,tarafından hediye edilen Atatürk resmini gören Shaman Durek saygıyla resmi alırken, Ataürk’ün bir hayranı olduğunu dünyanın sayılı liderlerinden birininde Mustafa Kemal Atatürk olduğunu belirterek teşekkür etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras davet sonrası yaptığı açıklamada “ Böyle önemli misafirleri ilçemizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Bodrum doğal güzellikleri, tarihi ve kültürü ile çok önemli bir coğrafyadır. Bir çok ünlü isim tatil için ilçemizi tercih ediyorlar. En son Norveç prensesinin ilçemize gelmesi Türk turizmi açışımdan çok önem taşıyor. Kendileri ile çok güzel bir akşam geçirdik. Kendileri de buraya hayran kaldıklarını ve tüm dostlarına Bodrum’u tavsiye edeceklerini” söylediler dedi.

BODRUM’U GEZDİLER

Norveç Prensesi Maertha Louise, nişanlısı Shaman Durek gün içinde Bodrum’da küçük bir gezi yaparken davet sonrası ertesi gün bir yat ile Bodrum’un bir çok koyunu ziyaret ettiler. Norveç Prensesi Maertha Louise özellikle koylara hayran kaldığını ve düğününden sonra tekrar Bodrum’a gelmeyi düşündüğü ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.