Ayta Sözeri’den dostlarına sahne sürprizi

316

Ayta Sözeri Bodrum’da ki Forte adlı mekanda sahne aldı. Mekanın full dolu olduğu gecedene ünlü şarkıcı Ayta Sözeri’nin sahnesini dinlemeye gelenler arasında oyuncu Birce Akalay’ın yanı sıra oryantel Asena ve eşi Hasan Dere gibi ünlü isimlerde vardı. Ayta Sözeri gece boyunca sahnesinde kendisini izlemeye gelen konuklarını doyasıya eğlendirirken muhteşem sahne performansı ve şarkılarıyla Ayta Sözeri seyircilerine müzik ziyafeti yaşattı. Gecede Ayta Sözeri’yi yanlız bırakmayan eski ünlü oryantal Asena bir ara mekana gelen misafirlerle halay çekerek eğlencenin dozunu bir hayli arttırdı. Gecede Asena yeni saç stiliyle dikkat çekerken ,Ayta Sözeri’nin ricası üzerine sahneye çıkarak şarkı söylemeyi de ihmal etmedi. Asena söylediği şarkının ardından, “Belki emrivaki olacak ama Birce senin de şu güzel sesini duymak isteriz” diyen Sözeri ünlü oyuncuyu da sahneye alarak şarkı söylettirdi.
Forte’de Ayta Sözeri’yi dinlemeye eşi Hasan Dere ile gelen Asena yeni saç stili için, “Almanya’da benim hayranım olan bir saç tasarımcısı, benim fotoğrafım üzerinden saçlarımı kısaltmış. Bunu bana gönderince bende bu tasarımı çok beğendim. Bir anda karar verip saçımın modelini bu şekilde yaptırdım” diye konuştu.
Forte’deki sahnesinde Ayta Sözeri’yi sahnesinde yalnız bırakmayan Birce Akalay geceyi izleyenbasın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yazları Bodrum’da kış aylarını da İstanbul’da geçirdiğini dile getiren Birce Akalay kendisine yaz aylarında gelen bir çok film teklifini kabul etmediğini, zaten kış aylarında haftanın 6 günü 18 saat yoğun bir şekilde çalışıyoruz dizilerde çok yoruluyoruz. Yazın kendimi Bodrum’a atarak bu yorgunluğumu atıyorum. Bizlerinde sizler gibi tatile ihtiyacımız oluyor” diye konuştu. Basın mensuplarının kendisine bugüne kadar oynamayı istediğiniz bir karakter var mı sorusuna Birce Akalay “Sabiha Gökçen’i oynamayı çok isterdim” diye cevap verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.