Tozkoparan’da neler oluyor

267

Yönetmenliğini Elif Hamamcı’nın yaptığı senaryosunu Meltem Çiftçi, Koray Yeltekin ve Mustafa Burak Doğu’nun yaptığı TRT 1 ekranlarında 7’den 70’e herkesin büyük beğeni ile izlediği Tozkoparan dizisinde, Tozkoparan heyecan dolu maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.

Peki, Tozkoparan’ın 31. bölümünde neler olacak;

Nevzat ile Celal’in Nevzat’la kurduğu oyun işe yarar; Anlattığı hikaye ile Nevzat Cihan’ı ikna etmeyi başarır. Ama bu hikayeye  inanmayan Salih’in Nevzat ve Celal’e yönelik şüpheli tavırları devam edecektir.

Nurgül ile Sezgin’in nişan hazırlıkları için mecburen kasabaya dönmek zorunda kalmaları yüzünden, çevrelerindeki herkes onlara destek olmak için harekete geçerler. Nurgül ile Sezgin’in kasabaya dönmeleri aynı zamanda Karayel ve Mavi Ay içinde kasabaya dönüş anlamına gelmektedir

Burak, Usturlap üzerinden yeni hesaplamaları bitiren Burak, Mavi ay olarak işaret edilen yerin Terminli Kasabası olduğunu fark eder. Emanete ulaşmak için haritada çizilen düz hattı izleyen Mavi Ay’ı bu yolculukta büyük sürprizler beklemektedir. Ellerindeki harita Mavi Ay’ı çok bildikleri ama ummadıkları bir yere çıkartacaktır.

Sezgin’in nişan hazırlıklarına başlaması yüzünden maddi açıdan zor duruma düşmesi Mavi Ay’ı harekete geçirir. Sezgin’e çevresindeki herkes yaptıkları şeyleri satarak kazandıkları para ile destek olmak ister. Ama bu düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.

Mavi Ay ile Merve’nin yakınlaşma sebebinin ortaya çıkması herkesi ister istemeden zor bir duruma sokar. Merve kendisi için kurulan mahkemede Yasemin’in yöneteceği davada kendisini savunacaktır. Mahkemede Merve kendisi hakkındaki aksi iddialardan bu sayede sıyrılabilecek midir?

Sinan annesizliğinin getirdiği zorluklarla mücadele ederken hayatında annesi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.