İvana Sert sahnede sesi ve kıyafeti ile tansiyonları yükseltti

287

 

Moda konusunda Türkiye’nin en büyük fenomenlerinden biri olan çiçeği burnunda şarkıcı Ivana Sert önceki gece  Bodrum Bardakçı Koyu’nda bulunan  “Azka Yaz Konserleri” kapsamında Azka Otel’de sahne aldı.

 

Konserinde giydiği iddialı sahne kostümü ile konseri izleyenlerin adeta tansiyonunun yükselmesine sebep olan İvana Sert  müzik dünyasına ilk adım attığı ilk single çalışması “İmalat Hatası” adlı şarkısıyla konserine hızlı bir start verdi. Ünlü ikonun konserini Uğurkan Erez, Bülent Kaya, Ayşegül Dursunoğlu, Katerina Ekşioğlu gibi sanat ve iş dünyasının tanınmış simaları izlerken, seksi sanatçının sevgilisi Tarhan telli ve oğlu Ateş Sert beraber izlediler.

İvana Sert konserinin bir bölümünde kendisini izlemeye gelen oğlu Ateş Sert’in sahneye gelerek annesine çiçek takdim ederek “Anneme başarılar diliyorum” sözleri üzerine ünlü sanatçının duygulandığı gözlerden kaçmadı..

Konserinde sahnede sesi ve dans performansıyla parmak ısırtarak dikkatleri üzerine çeken İvana Sert konser boyunca bir an olsun yerinde durmadı. Bir çok sevilen ve dillere pelesenk olan şarkıları arka arkaya seslendirirken “Senden Daha Güzel” adlı şarkısını seslendirirken ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anması konseri izleyen müzikseverlerden yoğun beğeni ve büyük alkış aldı.

İvana Sert konserinde yaklaşık iki saat sahne alırken yine sahnesini konserinin başlangıç şarkısı olan “İmalat Hatası” adlı şarkı ile yoğun tezahüratlar ve alkışlar altında bitirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.