Merve Özbey kendisini albüm kadını ilan etti

326

“BEN SİNGLE DEĞİL, ALBÜM KADINIYIM”

Yaz aylarına “Devran” isimli albümüyle damgasını vuran Merve Özbey bayramın 3’üncü gününde Çeşme’de sahne aldı. Merve Özbey konseri öncesinde kendisini takip eden basın mensuplarının sorularını cevapladı. Bir basın mensubunun herkesin single yaptığı dönemde albüm çıkartması hakkına sorduğu soruya “ Böyle bir dönemde bir albüm yapıp başarılı olmak çok zor. Biz bunu başardık. Bu başarı sadece benim değil tüm çalışma arkadaşlarımın başarısıdır. Ben single değil albüm sanatçısıyım” dedi.

“MUZİKSEVERLERLE BULUŞMAK, AİLE İLE BULUŞMAK KADAR DEĞERLİ”

Basın mensuplarına açıklamalarında devam eden Merve Özbey “ Herkesin sevdikleri ile sağlıkla geçirebileceği nice mutlu ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum. Yoğun konser tempomdan dolayı anne ve babamla bayram öncesinde görüşebilmiştim. Tüm sanatçı dostlarım gibi önümde 15 günlük yoğun bir konser trafiği var. Benim için hayranlarımla ve müzikseverlerle buluşmak aile ile buluşmak kadar önemlidir” dedi.

“EZHEL’E ÖVGÜLER YAĞDIRDI”

Merve Özbey, son dönemde sosyal medya fenomenlerinin ve rapçilerin yükselişi hakkında “Herkesin zirveye çıktığı bir dönem var. Son günlerde Ben Fero, Norm Ender, Ezhel çok popülerler ama Ezhel’in rap dışında alternatif bir müzik tarzına sahip olduğunu da düşünüyorum. Rap müzik, dünyada çok ciddi bir yere sahip” dedi.

“REYNMEN’E ELEŞTİRİ”

Kendisine Reynmen’le ilgili kendi düşünceleri sorulan  Özbey, “Reynmen’i çok sık dinliyorumve bu aralar çok popüler oldu. Ama bazı açıklamalarını çok sert buluyorum, biraz daha naif ve yumuşak olmalı. O zaman bir çok insanın da gönlünü fethedecektir” diyerek genç sanatçıyı biraz eleştirdi.

“BÜLENT ERSOY’A TOZ KONDURMADI”

Bodrum konserinde oturarak şarkı söylediği için eleştirilen Sıla içinde “Bende ara ara sahnede oturarak şarkı söylüyorum. Sanatçı dediğin sahnede özgür olmalı, şunu yaparsam tepki çekerim diye düşünmemeli” dedi. Bir basın mensubunun “Bülent Ersoy gibi sahnede koltuğa uzanarak şarkı söyler misiniz?” sorusuna Bülent Ersoy sahnede ne yaparsa yapsın haklıdır. Bizler onun gibi asla olamayız” diyerek yanıtladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.