Kalk Gidelim dizisi 3 sezonun startını verdi

271

TRT 1’in en çok sevilen dizilerinden biri olan ve sosyal medyada bir fenomen galine gelen “Kalk Gidelim” adlı dizinin 3.’üncü sezonu 17 Ağustos gecesi saat 20:00’de TRT 1 ekranlarından hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin yeni sezonunda Sevda ve Seyfettin Dal’ın ailesinde yeni sevinçler yaşanmaya başlanırken ailenin yeni ferdi Nurhatçe Dal adeta evin tüm neşe kaynağı olmaya başlamıştır.  Dal ailesi kızları Nurhatçe Dal’ın 1 yaşına girmesini büyük bir çoşku ile kutlarlarken bir anda hiç beklenmedik bir ziyaretçinin gelmesi ile Sevda’nın geçmişinde yaşadığı ve sakladığı bazı gerçekleri ortaya çıkarır.

Diğer yandan Dal ailesinin çok merak ettiği bir konu vardır ve bu konunun cevabı ise Hacı Hüseyin’in iki dudağı arasındadır. Nurcan ve Mustafa Ali hayatlarının birden bire yaşadıkları heyecanları çoşku içinde yaşarken Mustafa Ali her zaman olduğu gibi bu sefer de iki arada bir derede kalır. Dudu’nun derdi kendisinden büyükken Şakir’in keyfi her zaman ki gibi yerindedir.

Dal ailesi, Kütük ailesi ve Zeytin ailesi arasında birbirinden ilginç projeler varken, bu projelerden kiminin haberi varken kiminin de haberi yoktur.

Son 3 yıldır büyük bir ilgi ile izlenen dizinin oyuncu kadrosunda Ufuk Özcan, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Ece Aydemir, Sena Çakır,  Bayazıt Gülercan, İlayda Aydın, Kerim Yağcı, Nalan Okçuoğlu, Ali Dinç gibi dizilerin sevilen oyuncuları baş rolleri paylaşmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.