Trakya’da Şebnem Ferah rüzgarı esti

239

Trakya’nın en büyük festivali olan 11-13 Ağustos tarihleri arasında Enez sahilinde gerçekleştirilen “Trakya Festivali” nin ilk gününde Türk Rock Müziğinin en büyük kadın sanatçılarından biri olan Şebnem Ferah sahne aldı..

Trakya Festivali kapsamında Enez sahilinde bu yaz müzikseverleri sınırsız bir eğlenceye davet eden festivalin ilk gecesinde ilk albümü olan “Kadın” ile Türk Rock Müziğine söz yazarı, yorumcu ve besteci kimliği ile damga vuran Şebnem Ferah festivali izlemeye gelen yaklaşık 40 bin kişiye coşku dolu anlar yaşatıyor. Müzikseverler ve hayranları tarafından büyük bir çoşku ile karşılanan Şebnem Ferah konserine ilk önce “Çakıl Taşları” şarkısı ile başladı. Konserine daha sonra son albümünde yer alan “Küllerinden” ve “Bir Başka Yol Var” adlı şarkıları ile devam eden Şebnem Ferah’ın bazı şarkılarını konserini izleyen izleyiciler de hep bir ağızdan eşlik ettiler.

Konseri esnasında sahnede kendisini izlemeye gelen müzikseverler yaptığı sohbette çoşkulu bir şekilde “Hoşgeldiniz” diye seslenen Ferah daha sonra müzikseverlere “ Nasılsınız?, Keyifleriniz yerinde mi?, İyimi siniz?, Güzel bir gün geçirdiniz mi? gibi sorular sorduktan sonra konserini izlemeye gelen müzikseverlere geldikleri için teşekkür eden Şebnem Ferah daha sonra da konserini izlemeye gelenlerin bayramını kutlarken “Bu bayram gecesinde benimle burada olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedikten sonra sahneye kurulan led ekrandan yeni video klibi olan “Koridor” şarkısı çalmaya başladığında tüm seyirciler şarkıya bir marş edası ile koro halinde söylemeye başladılar.

Konserini bitirdikten sonra sahneden inen Şebnem Ferah seyircilerin yoğun alkışı üzerine tekrar sahneye gelerek iki şarkı seslendirdikten sonra seyircilerin yoğun alkışları altında sahneden inerek konserini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.