Simge’ye sürpriz yaş günü partisi

296

Son dönemlerde tarzı, şarkıları ve tavırları ile en başarılı isimlerinden biri olan Simge yeni yaşını menajeri Özgür Aras’ın İstanbul Galvin Restoran’da düzenlediği sürpriz bir parti ile kutladı.

Ağustos ayında 3900 km. kat ederek yoğun bir konser programına giren sanatçının sahne aldığı mekanlarda rezervasyonlar çok erken tükeniyordu. Sanatçı kendi sosyal medya hesaplarından sahnesini dolduran hayranlarına ve müzikseverlere teşekkür ederek bu konu hakkında destekleri için teşekkür etmişti.

Simge çok kısa bir sürede arka rkaya gösterdiği başarılarla Türk Pop Müziği’nin en sevilen kadın seslerinden biri oldu. Bu başarısını ve yeni yaşını  menajeri Özgür Aras ‘ın düzenlediği sürpriz doğum günü partisinde dostlarıyla bir araya gelerek kutladı

Beraber çalıştığı iş arkadaşları ve yakın arkadaşlarının yalnız bırakmadığı başarılı sanatçının doğum günü pastasını üflerken “Önce sağlık, ardından aşk dilediğini” söyledi.

Sürpriz yaş partisi sonrasında açıklamalarda bulunan Simge “ Yeni yaşımın bana şans ve mutluluk getireceğine inanıyorum. Bayram sonrasında 23 Ağustos günü “As Bayrakları” adını verdiği yeni şarkı ile hayranlarımın karşısına çıkmaya hazırlanıyorum. Bu şarkımın ciddi ses getireceğine eminim” dedi.

Sürpriz yaş günü partisine katılan dostlarının ve çalışma arkadaşlarının kendisine verdiği hediyelerden dolayı büyük bir mutluluk yaşadığı gözlerinden okunan başarılı sanatçı, kendisine sürpriz yaş günü partisi hazırlayan menajeri Özgür Aras’a da herkesin içinde ayrıca teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.