Dünyaca ünlü oyuncular aynı sinema filminde bir araya geldiler.

166

Dünya sinemasının üç büyük oyuncusu The Irıshman’ın çekimlerine başlandı. Filmin yönetmenliğini dünyaca ünlü yönetmen Martin Scorsese üstlenirken başrollerinde Al Pacino, Robert De Niro ve Joe Pesci oynayacak.

Film ikinci dünya savaşı esnasında ünlü bir tetikçi olan Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası Amerika’da bir anda ortaya çıkan suç şebeklerini ve suç dünyasını anlatıyor. Film aynı zamanda Amerikan tarihinin halen tam aydınlatılamamış en gizemli efsane patronu Jimmy Hoffa’nın kayboluşunu konu alırken, organize suç dünyasının perde arkasında yaşanan, siyasi ilişkiler, rekabet ve çatışmaları gözler önüne serecek.

The Irıshman filminde diğer rollerde Harvey Keitel, Bobby Cannavale, Ray Romano, Stephen Graham, Anna Puqin, Jack Huston, Stephanie Kurtzuba, Marin Ireland, Garry Basarba, Paul Herman gibi yine Amerikan ve dünya sinemalarının tanınmış oyuncuları rol alıyor.

Filmin yapımcılığını aynı zamanda yönetmenliğini de yapan Martin Scorsese, Jane Rosenthal Emma ve Rober De Niro üstlendi.

The Irıshman filminin senaryosunu Setven Zaillan yazarken filmin görüntü yönetmenliğini de bir çok başarılı filme imza atmış olan Rodrigo Prieto üstlendi.

Çekimlerine basının yoğun ilgi gösterdiği film aynı anda hem vizyona girerken aynı zamanda Netflix dijital platformundan da yayına verilecek.

Netflix’in The Irıshman filmi için çok büyük bir bütçe ayırdığı da gelen bilgiler arasında.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.