Naim filminin çekimlerine Bulgaristan’da devam ediliyor

339

Türkiye’deki çekimleri biten Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmin çekimlerine Bulgaristan’da devam ediliyor. Bulgaristan’ın Mestanlı kentinde yapılan çekimleri esnasında bir toplantı düzenlendi.

Toplantıya yapımcı Mustafa Uslu, Naim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu, yönetmen Özer Feyzioğlu ve filmde rol alan Yetkin Dikinciler, Hayat Van Eck, Selen Öztürk, Batuhan Davutoğlu ile beraber filmin Bulgaristan’da ki yürütücü yapımcısı Silvester Lolov katıldılar.

 

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin proje aşamasında ki ön çalışmalarda oluşturulan bir ekip Bulgaristan’a gelerek, Süleymanoğlu’nun doğduğu topraklarda ailesi, akrabaları ve yakın dostları ile konuştuklarında çok etkilendiklerini belirterek toplantıya katılan basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

Naim Süleymanoğlu bizim için mucizenin adı

Filmin yapımcısı Mustafa Uslu “ Biz bu filmle aslında tarihe tanıklık ediyoruz. Naim Süleymanoğlu aramızdan iki yıl önce ayrıldı. Filmin senaryo aşamasında annesi Hatice ana ve kardeşi Muharrem ile sohbet ettiğimizde daha çocukluğunda mucizeler yaratacağının sinyalini verdiğini öğrendik. Zaten bizleri sonrasında mucizelere alıştırdı. Düşünün ibadetinizi yapamıyorsunuz, hür fikrinizi söyleyemiyorsunuz ve böyle bir ortamda başka bir bayrağın altında müsabakalara çıkıyorsunuz. Sonrasında Türkiye’ye geliyorsunuz ve dünya rekorlarını kırararak tüm dünyaya Türkiye’yi tanıtıyor ve arkasından ülkemize gelen 350 bin soydaş için mükemmel bir izlenim bırakıyorsunuz. Aramızdan çok erken bir yaşta ayrılı. Onu asla unutmayacağız” dedi.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin senaryosunu Barış Pirhasan yazarken filmin müziklerini de usta müzisyen Fahir Atakoğlu yaptı. Film 25 Ekim günü vizyona girerek seyircisi ile buluşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.