Sıla özlemi Bodrum’da son buldu

323

Uzun süredir sahnelerden uzak olan Sıla yepyeni EP’si ‘Meşk’ ile yine gönülleri fethederken Kerki- Solfej yaz konserleri serisine Bodrum’dan start verdi. Sıla’nın Bodrum’da konser vereceğinin açıklamasının ardından satışa çıkarılan biletler günler öncesinden tükendi.  Sıla Bodrum’da verdiği konserine Hyundai etkinlik sponsorluğunda sahneye çıktı. Sıla konseri için sahneye çıktığı esnada seyircisi ünlü şarkıcıyı karanfillerle karşıladı. Sıla konserin başında kendisini izlemeye gelen seyircilerine “ Şu an çok heyecanlıyım bunun bir tarifi yok ama sanırım birazdan geçer. Zaten geçmezse de biz bizeyiz zaten” diyerek konserinde ‘Karanfil’ adlı şarkısını Antik Tiyatro’yu dolduran sevenleriyle birlikte söyledi.
KARANFİL ŞİMDİDEN DİLLERDE
Konser öncesi Bodrum Antik Tiyatro’ya gelen her izleyiciyi girişte karanfillerle karşılandı ve her konuk elinde bir karanfille konser alnına girdi. Sıla Bodrum Antik Tiyatrosu’ndaki konserine yeni şarkısı ‘Karanfil’ ile başlarken konseri izlemeye gelen seyirciler de hep bir ağızdan ellerinde karanfillerle  Sıla’ya eşlik etti. Sıla ise “Daha şarkımızı bir kere tam öğrenmemişsiniz onu için bir daha söyleyeyim” diyerek konukları güldürdü.
YENİ İMAJIYLA IŞIL IŞIL
Bodrum Antik Tiyatro’daki konserine yeni imajı ile çıkan Sıla, uzun bir süre sonra yine eskisi gibi uzun saçları ile sahne alırken Alessandra Rich imzalı ışıl ışıl uzun bir elbise ile çıkarken konserin ikinci yarısında da tek omuzlu bir A46 kıyafet giydi.
BODRUM’DA ZEYBEK GECESİ
Sıla minik serçe Sezen Aksu’nun yeni şarkısı ‘Zeybek’ i de Bodrum’da müzikseverlerle buluşturdu. Sahnede “Zeybek” şarkısını seslendiren Sıla’ya zeybek oynayan minik bir de efe şarkı boyunca eşlik etti. Sahnede zeybek oynayan Çağıl Ayaz adındaki küçük efe şarkının sonunda Sıla’ya bir kolye hediye etti. Sahnede ki muhteşem performansı ile minik efe Çağıl Ayaz büyük alkış aldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.