Jennifer Lopez 6 Ağustos’ta Türkiye’de sahne alacak

245

Dünyaca ünlü yıldız  Jennifer Lopez’in 6 Ağustos gecesi Antalya’daki Regnum Carya Otel’de vereceği konser için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Bu konserde JenniferLopez’i ayakta dinlemek isteyen bir seyircinin cebinden 7 bin lira çıkması gereken konserde loca fiyatları ise adeta dudak uçuklatıyor. Jennifer Lopez’in konserini locadan izlemek isteyenlerin ödeyeceği rakam da 50 bin Euro’ya (yaklaşık 300 bin lira) çıktı.

‘It’s My Party’ turnesi kapsamında Jennifer Lopez, , 6 Ağustos Salı günü, Antalya Belek’te bulunan Regnum Carya Otel’de konser verecek. Jennifer Lopez’in bu konsede yaklaşık 2 saat sahnede kalması bekleniyor.

Jennifer Lopez ile çalışan bir ekip konserden 1 hafta önce gelerek otelde bir takım incelemelerde bulundu. Jennifer Lopez’e ait ekibin otel için onay vermesinin ardından otel ile ünlü şarkıcı arasında kontrat imzaladı. Daha önce Jennifer Lopez 7 yıl önce İstanbul’da konser vermişti. Jennifer Lopez Antalya’ya geldiğinde burada 3 gün kalacak.

 

BİLETLER TÜKENDİ

Dünyaca ünlü popçu Jennifer Lopez’i n Antalya’da konser vereceğinin netleşmesinin ardından biletler ilk dönemde 2 bin liradan satıldı. Daha sonra biletlerin azalması üzerine bilet rakamları bir anda 7 bin liraya yükseltildi.

Jennifer Lopez’i sadece 28 kişi locasından izleyebilecek. Loca satışları biletlerin satışa çıktığı ilk günlerde 20 bin Euro’dan satılırken, önce 25 bin Euro’ya ve ardından konsere bir hafta kala loca fiyatları 50 bin Euro’dan satışına devam ediliyor. Jennifer Lopez tarafından kendisi için ayrılan 1 locanın haricinde sadece 2 locanın henüz sahipleri belli değil. Bu arada Jennifer Lopez’in kendisi için ayırttığı locadan kendisini kimlerin izlemeye geleceği büyük bir muamma olmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.