Funda Arar’dan sürprizlerle dolu Kıbrıs gecesi

164

Kıbrıs’ın dünyaca ünlü otellerinden biri olan Elexus Hotel sadece Türk sanatçılara değil aynı zamanda dünyaca ünlü sanatçılara ve sahipliği yapmaya devam ediyor. Taraflı tarafsız herkesi hem sesi hem yorumu ile kendisine hayran bırakan Funda Arar Harbiye Konseri öncesi hayranları ve müzikseverlerle Elaxus Hotel’de bir araya geldi. Funda Arar Elaxus Hotel’de yeni şarkısı “Çık Aradan”ı Kıbrıslı hayranlarıyla birlikte söyledi.

Elaxus Hoteldeki konseri öncesinde kendisini takip eden basın mensuplarının sorularını cevaplayan Funda Arar “Kıbrıs konserimiz için çok ciddi hazırlıklar yaptık. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Cuma günü “Çık Aradan” adlı yeni şarkımızı piyasaya sürdük. İlk kez burada bu şarkıyı canlı olarak seslendireceğim. “Çık Aradan” adlı şarkı Derya Uluğ ve Asil Gök’e ait. Şarkımızın düzenlemelerini de usta müzisyen Mustafa Ceceli yaptı. Hareketli bir şarkı olmasına rağmen insanların duygularına hitap eden sözleri var. Şarkının iki ayrı versiyonunu yaptık ve bu şarkının klip çekimleri için Nihat Odabaşı ile çalıştık.

Klip çekimleri için uzun süren dans dersleri aldım. Klip boyunca sürekli dans edip hareket halinde olmak gerçekten çok yorucuydu. Ben normal hayatında dans etmeyi seven birisi değilim. Sahnede bile doğru dürüst dans etmediğim bilinir. Ama aldığım dans dersleri ile dansımı ilk kez görsele yansıttım. Klip çok güzel oldu ve çok güzel tepkiler almaya devam ediyor.

Bazı insanlar tarzımın değişip değişmediğini soruyor, aslında tarz değişikliği diye bir şey yok. Ben bir sanatçıyım ve ara sıra farklı şeyler yaparak sevenlerim ve hayranlarım karşısına çıkma istiyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.