Yeni başlayacak dizisi için gün saymaya başladı

Yeni başlayacak dizisi için gün saymaya başladı

65

 

Yeni karşımıza çıkacak olan dizilerden Kuzey Yıldızı, Süreç Film isimli firmanın yapımcılığı ile, Ersoy Güler’in yönetmenliği ile, Show TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmuş olacak. Aslıhan Güner ile birlikte İsmail Demirci ise başrolleri paylaşmaktalar. Güner, ”Kuzey Yıldızı” isimli dizide çok güçlü, çok çalışkan ve tamamen inatçı bir yapısı bulunan ”Yıldız” isimli karakteri canlandırıyor olacak. Komedi ile birlikte dramın iç içe bir şekilde işlenecek olduğu açıklanan bu yapım içerisinde, Yıldız’ın tam tamına 20 sene boyunca kalbine gömmüş olduğu ”Kuzey”le yollarının tekrardan kesişmesinin ardından yaşanmaya başlayacak eğlenceli ve tamamen duygusal durumdaki bir hikaye seyirciye sunulmuş olacak.

Daha önceki dönemler içerisinde, Sümela’nın Şifresi: Temel isimli filmin yanı sıra Moskova’nın Şifresi: Temel benzerindeki seri filmlerle alakalı olarakta kameraların karşısına geçmiş olan Aslıhan Güner, yeni dizisi içerisinde canlandıracak olduğu rolü ile alakalı olarak şu ifadelere yer verdi; ”Yıldız isimli rolle ilgili olarak bana bir teklif geldiği zaman ve karakter anlatıldıktan sonra hemen senaryoyu görmeyi talep ettim. Karadeniz bölgesine dokunmakta olan her şey beni fazlasıyla heyecanlandırmakta. Sonrasında senaryoyu okuduğum zaman ”Yıldız”la ilgili olarak ”senelerdir istemekte olduğum, hayalimde bulunan bir karakter” diye düşündüm. Karadeniz Bölgesinin harika coğrafyası üzerinde yaşamını sürdüren bir Karadeniz kadını. Eminim ki izleyen herkesin kalplerine işlemiş olacak.”

Çekimleri Ordu ili içerisinde gerçekleşecek bu diziyle alakalı olarak Aslıhan Güner, her gün tam olarak 2 saat boyunca şive çalışmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.