Korkunç kaza esnasında otomobil parçalara ayrıldı

Korkunç kaza esnasında otomobil parçalara ayrıldı

214

Sivas ili içerisinde, bir TIR’la otomobilin çarpışması sonrasında gerçekleşmiş olan kaza esnasında aynı aileden oldukları öğrenilen 4 vatandaş yaralandı.

Söz konusu bu kaza, saatler 15:00 civarında, Sivas – Erzincan yolu üzerinde yer alan Organize Sanayi Bölgesi kavşak kısmında gerçekleşti. Hafik ilçesi içerisinden Sivas istikametine doğru seyir halinde olan Eyüp Gökkaya yönetiminde bulunan 58 BR 107 plakasına sahip bir TIR’la kavşaktan yola çıkmış olan Erhan Önal yönetiminde bulunan 34 TR 5138 plakasına sahip bir otomobil çarpıştı. Çarpışmanın şiddeti ile birlikte otomobil hızlı bir şekilde devrilip, tavanı kalkmış durumdayken, içinde yer alan şoför Erhan Önal ile beraber Hüsne Önal, Nezagül Önal, ve de Hasan Önal araç içinde sıkıştı. Kaza olduğunu görenler durumla ilgili olarak sağlık ile birlikte polis ekiplerine de bir ihbarda bulundu. Yaralanmış olan 4 kişi itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonrasında otomobil içerisinden çıkartılırken, sağlık görevlileri tarafından ilk müdahalesi gerçekleştirilen yaralılar kent içindeki farklı hastanelere kaldırılmış oldu. Tedavi altına alınmış olan yaralıların sağlık durumlarının da iyi olduğu konusun bir bilgiye ulaşıldı.

 

Diğer taraftan, aynı yerde geçmiş olduğumuz gün de bir tane yolcu otobüsüyle otomobilin çarpışması sonrasında 3 kişi yaşamını yitirmiş, 1 tane çocuğun da yaralandığı açıklanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.